Spider Cephe Sistemleri

heading

Spider cephe sistemleri, yapıların mimari tasarımını estetik görünümle buluşturan dış cephe kaplamalarıdır. Teknolojiden en üst düzeyde yararlanılarak geliştirilen bir sistem olan spider cephe sistemini yeni inşaa edilen binaların çoğunda görmekteyiz. Dış cephe sistemlerinde, son dönemlerde yapılan değişikliklerin bir sonucu olarak hayatımıza giren sistem, gelişen teknolojinin özel ve etkili dokunuşlarla birleştirilmesiyle, fark yaratan görünümlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Spider cephe sistemleri, birçok yöntemi bulunan dış cephe sistemleri içerisinde, özel malzemeler ve aksesuarlardan oluşan bir sistem olarak çok tercih edilmektedir.

  Spider cephe sistemlerinin uygulanmasında estetik görünüm temel amaçlı olup, enerji tasarrufu için de tercih edilen bir sistemdir. İçeriye daha fazla güneş ışığı girmesini sağlayan spider cephe sistemleri, oluşturduğu şeffaf ortam dolayısıyla yaşam konforunu arttırıcı özelliktedir. Kaliteli ve sağlam malzemeden üretilen cam cephe sistemleri, özel çelik tutucularla monte edilmektedir. Dışarıdan bakıldığında, içerinin görünmesini engelleyen sistemlerin yalıtımı da kalitelidir. Ses ve ısı geçirmez özellikteki sistemlerin, uygulandığı alanda herhangi bir ek yalıtıma gerek kalmadan konforlu yaşamın tadı çıkarılabilir. Dış cephe sisteminde kullanılan camlar oldukça kaliteli ve sağlam olduğundan, basit darbelerle kırılmazlar. Ayrıca, çevre dostu ürünler olmasından dolayı da çok tercih edilmektedirler. İhtiyaçlara göre, tek ve çift camlı olarak uygulanabilirler. Ancak, sistemin kendisinden beklenilen etkide kullanılabilmesi için, ayrıntılı bir projelendirme aşamasından sonra uygulanması gerekir. Bu nedenle, her firma cam cephe sistemleri için tercih edilemez. Firmamız, öncelikle sistemin uygulanacağı bölgeyi inceler, gerekli tespitleri yapar. Planlama ve projelendirilme aşaması tamamlandıktan sonra, üretim için çalışmalara başlar.

 Kaliteyi ön planda tutarak, projeye uygun malzeme seçimi yapan firmamız, aksesuarları da en kaliteli malzemeden üretmektedir. Planlama aşamasından üretim ve montaj aşamasına kadar her aşamayı müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiren firmamız, montaj aşamasıyla tamamladığı hizmetlerinde daima kalite olgusunu dikkate almaktadır. Alanında eğitimli ve uzman işgücü ile, müşterilerin istek ve beklentilerini uygun maliyetle gerçekleştirmekte, cam cephe sistemlerinde kalite, estetik ve dayanıklılığı bir arada sunmaktadır. Cam cephe sistemleri imalatı için firmamızla iletişime geçildiğinde, projelendirilme aşamasıyla başlayan hizmet, tasarım, üretim ve montaj aşamasına kadar olan süreçte titizlikle gerçekleştirilmektedir.